SSV M2,5x7
Price
ab €2.00
Availability: 9999719 In Stock
| Screw Type | Torx |
| Head Size | T08 |
| Torque | 1,2 Nm |
| Packaging unit | 1 piece |
There are 166 products.
| Screw Type | Torx |
| Head Size | T08 |
| Torque | 1,2 Nm |
| Packaging unit | 1 piece |
| Screw Type | Torx |
| Head Size | T08 |
| Torque | 1,9 Nm |
| Packaging unit | 1 piece |
| Screw Type | Lever Screw |
| Head Size | SW2,5 |
| Packaging unit | 1 piece |
| Screw Type | Torx |
| Head Size | T08 |
| Torque | 1,9 Nm |
| Packaging unit | 1 piece |
| Screw Type | Lever Screw |
| Head Size | SW3 |
| Packaging unit | 1 piece |
| Screw Type | Torx |
| Head Size | T15 |
| Torque | 2,9 Nm |
| Packaging unit | 1 piece |
| Screw Type | Holder Screw |
| Head Size | SW4 |
| Packaging unit | 2 pieces |
| Screw Type | Lever Screw |
| Head Size | SW3 |
| Packaging unit | 1 piece |
| Screw Type | Torx |
| Head Size | T15 |
| Torque | 2,9 Nm |
| Packaging unit | 1 piece |
| Screw Type | Lever Screw |
| Head Size | SW3 |
| Packaging unit | 1 piece |