SSV M3,5x14
Price
ab €2.00
Availability: 9999899 In Stock
| Screw Type | Torx |
| Head Size | T15 |
| Torque | 2,9 Nm |
| Packaging unit | 1 piece |
There are 166 products.
| Screw Type | Torx |
| Head Size | T15 |
| Torque | 2,9 Nm |
| Packaging unit | 1 piece |
Packaging unit = 1 PC.
Key for GTN swords – compatible with all versions.
| Screw Type | Lever Screw |
| Head Size | SW4 |
| Packaging unit | 1 piece |
| Screw Type | Torx |
| Head Size | T10 |
| Torque | 2,9 Nm |
| Packaging unit | 1 piece |
Packaging unit = 1 PC.
Key for Disc mills of the type SSDF- compatible with all versions
| Screw Type | Torx |
| Head Size | T15 |
| Torque | 4,3 Nm |
| Packaging unit | 1 piece |
| Screw Type | Lever Screw |
| Head Size | SW3 |
| Packaging unit | 1 piece |
| Screw Type | Torx |
| Head Size | T15 |
| Torque | 4,3 Nm |
| Packaging unit | 1 piece |
| Screw Type | Torx |
| Head Size | T15 |
| Torque | 4,3 Nm |
| Packaging unit | 1 piece |