There are 166 products.
SSV M4x12x6
Price
ab €4.00
Availability: 10000000 In Stock
| Screw Type | Torx |
| Head Size | T15 |
| Torque | 4,3 Nm |
| Packaging unit | 1 piece |
SSV M4,5x11
Price
ab €4.00
Availability: 9999962 In Stock
| Screw Type | Torx |
| Head Size | T20 |
| Torque | 5,0 Nm |
| Packaging unit | 1 piece |
SSV M5x13
Price
ab €4.00
Availability: 9999970 In Stock
| Screw Type | Torx |
| Head Size | T20 |
| Torque | 8,5 Nm |
| Packaging unit | 1 piece |
SSV M4x9x5
Price
ab €2.00
Availability: 9999953 In Stock
| Screw Type | Torx |
| Head Size | T15 |
| Torque | 4,3 Nm |
| Packaging unit | 1 piece |
SSV M4x12x5
Price
ab €2.00
Availability: 9999990 In Stock
| Screw Type | Torx |
| Head Size | T15 |
| Torque | 4,3 Nm |
| Packaging unit | 1 piece |
M1,6x3,5
Price
ab €2.80
Availability: 9999966 In Stock
| Screw Type | Torx |
| Head Size | T06 |
| Torque | 0,28 Nm |
| Packaging unit | 1 piece |